NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE PR


Custom Publishing

Od lat wspieramy pracę działów PR naszych partnerów, przygotowując kolorowe czasopisma spełniające funkcję wizytówek firmy i nośnników przekazu skierowanego wprost do najwierniejszych klientów. To właśnie u nas powstawały ogólnopolskie tytuły dla czytelników jeżdżących samochodami Honda, Jeep, Kia, Chrysler, Dodge oraz Subaru.


Sesje fotograficzne

Współpracujemy z grupą uznanych i sprawdzonych fotografów, których znakami rozpoznawczymi są profesjonalizm i kreatywność.


Produkcje filmowe

We współpracy z profesjonalistami produkcji filmowej podejmujemy się stworzenia materiału wideo od pomysłu, aż po montaż. Tworzymy klipy wideo na strony WWW, spoty reklamowe, filmy korporacyjne itp.


Studio graficzne

Własne studio DTP i sprawni specjaliści gwarantują stworzenie projektu na miarę ambicji najbardziej wymagających klientów. Tworzymy elementy komunikacji wizualnej dla firm i skompliowane projekty wydawnicze. Współpracujemy blisko z dobrymi drukarniami, negocjujemy korzystne ceny nakładów, dbamy o ostateczny efekt produkcji druków. Realizujemy też elektroniczne publikacje w formie multimedialnych newsletterów i biuletynó


Copywriting

Realizujemy komunikaty i adwertoriale potrzebne w komunikacji i marketingu (informacje prasowe, teksty na WWW, zaproszenia, katalogi, notki okolicznościowe itp.) Współpracujący z nami tłumacze mają na koncie ponad tysiąc zleceń opracowanych dla zadowolonych partnerów agencji Moto Target. O pojazdach i branży motoryzacyjnej wiemy wystarczająco dużo, aby uwolnić klientów od uciążliwych prac redakcyjnych i korekt. Nasze rekomendacje mówią za siebie.


Event management

Oferujemy wsparcie logistyczne i strategiczne w realizacji akcji i eventów bezpośrednio związanych z prowadzonymi działaniami wizerunkowymi. W ten sposób zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę.